4S Akademi Hakkında

4S Bilgi Teknolojilerinin 20 yıllık deneyimlerinden yararlanarak 4S Akademi’mizi kurmuş bulunuyoruz. Akademimizin amacı kamu kurumları, özel kuruluşlar, eğitim kurumları çalışanları ve öğrenciler başta olmak üzere bilişim teknolojilerinin farklı kategorilerinde yetkinlik kazandırmaktır.

Eğitimlerimiz Hewlett Packard Enterprise (HPE) , Quality Assurance Institute (QAI), Docker ve Siber Güvenlik Eğitimleri olarak dört ana kategoriden oluşmaktadır.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) eğitimlerimiz ‘Talep ve Proje Yönetimi Eğitimleri’ ve  ‘Test ve Kalite Eğitimleri’ çatısı altında toplanmış teorik ve pratik çalışmalardır. Eğitimlerimiz uluslararası HPE sertifikalarını alabilmeniz için hazırlanmıştır.

Quality Assurance Institute (QAI)  eğitimlerimiz ‘Uluslararası Sertifikalı Yazılım Test Uzmanlığı’ , ‘Uluslararası Sertifikalı Yazılım Kalite Uzmanlığı’ ve ‘Uluslararası Sertifikalı Yazılım İş Analizi Uzmanlığı’ olmak üzere üç ana kategoriden oluşmaktadır. Dünya çapında önde gelen iş geliştirme, danışmanlık ve eğitim kuruluşlarından biri olan QAI’den sertifika almanızı sağlayacak eğitimlerdir.

Docker eğitimlerimiz ‘Introduction to Docker’ ve ‘Advanced Docker Operations’ eğitimleri olmak üzere iki ana konudan oluşmaktadır.

Siber Güvenlik Eğitimlerimiz ‘Adli Bilişim Temelleri Eğitimi’, ‘Network Forensics Eğitimi’, ‘Malware Forensics Eğitimi’, ‘SOME Eğitimleri’, ‘Beyaz Şapkalı Ethical Hacking-Penetration Test Eğitimi’, ‘Sosyal Mühendislik Eğitimi’, ‘Oltalama Saldırıları ve Analizi Eğitimi’, ‘Saldırı Analizi ve Log Anlamlandırma Eğitimi’, ‘DoS/DDoS Atakları Analizi Eğitimi’ olarak hazırlanmıştır.

Toplam dört ana konudan oluşan eğitimlerimizin içeriklerini hazırlarken kendi deneyimlerimizin yanı sıra konularında uzman akademisyenlerden destek aldık. Umuyoruz ki sizde bizim gibi keyif alarak eğitimlerimizden yararlanırsınız. Her türlü sorunuz için bizimle bağlantıya geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Değerlerimiz

  • Güvenirlik
  • Yenilikçilik
  • Yaratıcılık
  • Süreklilik