HPE Eğitimleri ve Sertifikasyonu

null

BT Uygulamaları artık günümüz dünyasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Yüksek değere sahip bir çok dünya markasının neredeyse %80’i BT dünyasındandır ve BT’ye yapılan yatırımlar her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda kurumların doğru bt yatırım kararlarını almaları için önemli bilgileri gerçek zamanlı ve şeffaf olarak görmeleri büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda iş birimlerinin artan talepleri karşısında BT’nin daha çevik ve faydalı olması gerekmektedir. BT departmanlarının ellerindeki kısıtlı kaynaklarla bütün bu taleplere cevap vermeleri, günlük iş yüklerini tamamlamaları ve yeni teknolojilere adapte olmaları gerekmektedir.

4S Akademi olarak sizlere sunduğumuz eğitimler sıraladığımız bütün bu problemlere karşı sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğitimlerimizi alarak ellerinizdeki kaynakları olabildiğince verimli kullanmayı öğrenerek prestij, para ve zamandan kazanmanızı sağlayacağız.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) eğitimlerimiz ‘Talep ve Proje Yönetimi Eğitimleri’ ve  ‘Test ve Kalite Eğitimleri’ çatısı altında toplanmış teorik ve pratik çalışmalardır. Eğitimlerimiz uluslararası HPE sertifikalarını alabilmeniz için hazırlanmıştır.

Teorik Eğitimler

Teorik eğitimlerimiz ile HPE yazılımları ile ilgili ürün bilgi seviyenizi en üste taşıyabilirsiniz.

Pratik Çalışmalar

Eğitmenlerimiz sayesinde teorik eğitimleri pratiğe dökerek, çok daha akılda kalıcı şekilde öğrenebileceksiniz.