Eğitim Al Kariyerinde Yüksel!

4S Akademi bilişim sektöründeki tecrübesine dayanarak sizlere teorik ve pratik eğitimler sunmaktadır. Aldığınız bu eğitimler sayesinde kariyerinize yön verebilir ve yükselebilirsiniz.

İş bulma potansiyelinin yoğun olduğu bilişim sektöründe sertifikalı uzman olmak, sizin iş dünyasında kişisel gelişim ve yetenekleriniz ile fark yaratmanıza imkân sağlar.

Bilişim sektöründe sertifika sahibi olmak oldukça önemli ve kıymetlidir. İş görüşmelerinde fark yaratan bu sertifikalar, bir anda birçok rakibin önüne geçmenizi ve büyük kurumlarda iş hayatına başlamanızı, buralarda kendinizden emin adımlarla ilerlemenizi sağlar.

Program Tanımı

Yazılım Testleri Kariyer Programımız özellikle yeni mezun ve Test Mühendisliği alanında kariyer yapmak isteyen kişiler için gerekli olan Test Süreçleri ve Teknik Beceriler üzerine eğitilmesi ve istenirse sertifikalanması üzerine kurulmuştur.

Bu program, içerisindeki tüm eğitimler ayrı ayrı alınabileceği gibi, bir paket olarak da talep edilebilmektedir.

K1-201703
K2-201703

Şimdi Başvurun

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Staj Olanakları

4S Akademi, üniversitede öğrenim görmekte olan öğrencilere okullarında almış oldukları teorik bilgileri uygulamalı olarak görebilmelerine imkân tanıyarak iş hayatına hazırlar ve başarılı stajyerlere oluşacak ihtiyaçlar doğrultusunda istihdam fırsatları yaratmayı hedefler. Staj başvurusu yapan öğrenciler, ilgili departman yetkilileri ve yöneticileri ile yapılan mülakatlardan elde edilen sonuçlar doğrultusunda staja kabul edilir.

Staj başvurusu yapmak için akademi@4s.com.tr adresine e-posta gönderiniz.